Gęsty, lepki sos-glazura Teriyaki, idealny do wykańczania dań pieczonych i smażonych. Stosowany pod koniec pieczenia, aby nadać potrawom apetyczny połysk, piękny, bursztynowy kolor, winny aromat i nietuzinkowy słodko-słony smak.

Sos Teriyaki Glaze (gęsty) 975ml/6 Kikkoman 8976

Indeks katalogowy: J21702

Opis

Sos Teriyaki Glaze (gęsty) marki KIKKOMAN, w plastikowej butelce o pojemności 975 ml Gęsty, lepki sos-glazura Teriyaki, idealny do wykańczania dań pieczonych i smażonych. Stosowany pod koniec pieczenia, aby nadać potrawom apetyczny połysk, piękny, bursztynowy kolor, winny aromat i nietuzinkowy słodko-słony smak. Podstawowy sos Teriyaki jest wspaniałą przyprawą i marynatą do mięs, ryb, tofu czy warzyw, tak grillowanych, pieczonych, jak i gotowanych na parze. Posiada wspaniały słodko-słony smak, który świetne spaja azjatyckie dania. Sos-glazura Teriyaki marki Kikkoman różni się od klasycznego teriyaki gęstością oraz przyprawami. Dzięki dużej lepkości sos ten łatwo przywiera do pieczonych składników i z nich nie spływa. Zawarty w sosie cukier karmelizuje się, tworząc słodką powłokę. Należy zwrócić uwagę, aby sos nie piekł się zbyt długo, gdyż może się spalić i stać się gorzki. Dlatego najlepiej użyć go pod koniec pieczenia.

Cechy

Cechy produktu
PRODUCENT:
CERTYFIKAT:
RODZAJ:
KRAJ POCHODZENIA:
KUCHNIA:
Kod EAN:
  • 8715035330801

Zapytaj o produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.