Ośmiornice

Nietuzinkowe potrawy często przyciągają wielu gości. Dlatego warto serwować takie dania skomponowane z najwyższej jakości składników. W naszej hurtowni sprzedajemy zarówno świeże ośmiornice (np. macki), jak i surowe, mrożone. Posiłki, które przygotowuje się z wykorzystaniem tego rodzaju owoców morza, są popularne w krajach śródziemnomorskich, jak Grecja i Włochy, oraz azjatyckich, np. w Korei Południowej.

Najbardziej lubianym elementem są macki ośmiornicy, chociaż bardzo często przyrządza się ją w całości. Podawana z czosnkiem, natką pietruszki i dodatkami jest efektownym daniem w rozmaitych restauracjach. Można z niej również przygotować aromatyczny bulion.

Szefowie kuchni z pewnością docenią doskonałą jakość sprzedawanych przez nas świeżych owoców morza. W ofercie mamy również wersje surowe, mrożone. Asortyment sklepu zawiera zarówno macki, jak i ośmiornice w całości. Warto również przejrzeć pozostałe kategorie dostępne na naszej stronie. W Kuchniach Świata można zakupić także wyroby piekarnicze i cukiernicze, ryby (świeże, surowe i mrożone), mięsa i wędliny, sosy, warzywa oraz wiele innych doskonałych artykułów. Dostarczamy wyroby dla rozmaitych punktów gastronomicznych – restauracji, jadłodajni, barów szybkiej obsługi czy foodtrucków.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą i nawiązania współpracy. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi specjaliści z biura obsługi klienta z przyjemnością opowiedzą o szczegółach dotyczących oferty. Zapewniamy świetne ceny i profesjonalne podejście.

Etykiety
Pokaż wyniki (11)
ośmiornice
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Ośmiornica Hiszpańska 3/4 kg, 4 sztuki karton ok. 4kg Moy seafood

Ośmiornica Baby 10/20. 800g-1kg. Dayseaday

Ośmiornica Hiszpańska 1,2-2kg sztuka, 4-6sztuk karton - Alfrio

Ośmiornica Baby 20/40, 800g,1kg Dayseaday

Ośmiornica Hiszpańska. 3-4kg sztuka, karton ok. 14,5kg - Alfrio

Ośmiornica hiszpańska mrożona, marki ALFRIO, waga jednej sztuki od 2 do 3kg.

Macki ośmiornicy, gotowane, mrożone, w opakowaniu 1,5 kg, masa netto bez glazury 1,35 kg.

Mięso ośmiornic jest określane przez smakoszy, jako jedno z najbardziej delikatnych mięs, jakie można skosztować, zaraz po ugotowaniu na ciepło wręcz rozpływa się w ustach.

Ośmiornica Hiszpańska waga od 4 do 6 kg mrożona, glazura 7%, 3szt/krt.

Ośmiornica w cieście w formie kulek 30g/szt gotowa do spożycia po podgrzaniu.

Ośmiornica baby 40/60 Dayseaday.