Ryby Łosoś

Jest nam bardzo miło powitać Cię w naszej krainie smaków. To tutaj jakość oraz świeżość ryb spotykają się ze sobą. Dostarczanie Ci wysokiej jakości produktów spożywczych to nasza największa pasja! Jako dumna hurtownia spożywcza możemy Ci zaoferować wspaniałe ryby – jedną z nich jest oczywiście świeży łosoś norweski. Produkt ten jest u nas dostępny na przykład w formie filetów. Ryba ta odznacza się delikatnością smaku, a także dużą ilością wartości odżywczych.

Król ryb na Twoim talerzu

Z pewnością wiesz, że łosoś norweski jest uważany za jeden ze szlachetniejszych gatunków ryb. Masz szczęście, ponieważ jest on dostępny w naszej ofercie. Świeży łosoś, którego nasza hurtownia może Ci dostarczyć, zachwyca swoim smakiem oraz konsystencją. Zapewniamy Cię, że hodowla tej pysznej ryby odbywa się w znakomitych warunkach norweskich fiordów — tam woda jest czysta i zimna, dzięki czemu stworzenie to ma idealne warunki do rozwoju. U nas filet z łososia, którego cena jest atrakcyjna, odznacza się również niezwykłym smakiem, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Rybę tą możemy Ci zaoferować zarówno w wariancie ze skórą, jak i bez niej. Wybór należy do Ciebie!

Smak, który Cię zachwyci

Filet z łososia to kwintesencja świeżości, delikatności i wspaniałej jakości, za którą ręczymy. Gwarantujemy Ci, że każdy kęs tego wyjątkowego produktu stanowić będzie prawdziwą ucztę dla podniebienia. W naszej hurtowni znajdziesz filety tej ryby, które zostały starannie wyselekcjonowane. Oznacza to, że oferowany u nas łosoś norweski jest pozbawiony ości oraz skóry. Nasi Klienci mogą więc liczyć na maksymalny komfort podczas przygotowywania pysznych dań z łososiem norweskim w roli głównej. W naszej hurtowni bardzo dbamy także o jakość naszych produktów — współpracujemy więc jedynie z renomowanymi dostawcami, którzy gwarantują najwyższe standardy hodowli oraz przetwarzania ryb. Robiąc u nas zakupy, masz więc pewność atrakcyjnych cen, fachowej obsługi i niezwykłych produktów. Rozsmakuj się w naszych filetach z łososia norweskiego ze skórą bądź bez niej już teraz! 

Etykiety
Pokaż wyniki (13)
Ryby Łosoś
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Łosoś filet, z brzuchem B-trim, mrożony, około 2 kg KŚ.

Anchovis Helskie w oleju puszka 100g - Koga Maris

Łosoś norweski patroszony świeży

Łosoś wędzony sałatkowy ścinki mrożony karton 20szt

Łosoś filet świeży ze skórą (B-TRIM) KŚ 1KG

Łosoś pacyficzny gorbusza - kostki cięte z bloku z filetów łososia ok.100 g.

Łosoś filet, bez brzucha C-trim, mrożony, około 2 kg

Łosoś filet świeży ze skórą BEZ BRZUSZKA (C-TRIM) KŚ 1kg

Łosoś świeży patroszony 7/8kg TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!! PRODUKT BEZ WCZEŚNIEJ ZŁOSZONEGO ZAPOTRZEBOWANIA BĘDZIE USUWANY Z ZAMÓWIEŃ!!!

(TYLKO POD ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE) Łosoś Filet bez skóry E-Trim. 1kg Kuchnie Świata (TYLKO POD ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE)

Łosoś świeży patroszony 6/7kg TYLKO NA ZAMÓWIENIE!!! PRODUKT BEZ WCZEŚNIEJ ZŁOSZONEGO ZAPOTRZEBOWANIA BĘDZIE USUWANY Z ZAMÓWIEŃ!!!

Łosoś filet D-trim ok.2kg mrożony

Indeks katalogowy: R20330

Łosoś filet d-trim ~ 2 kg vac. MROŻONY

Łosoś wędzony na zimno plastry mrożone 0,9 - 1,4kg BP karton ok. 14kg - Trading